Strešné stany Hussarde od českého výrobcu Egoé nest preniesli stanovanie na vyšší level. A to doslova. Stany Hussarde sa totižto nerozkladajú na zemi, ale na streche auta, kam sa dostanete príručným rebríkom.

Pridať do wishlistu

Pokiaľ ste milovník prírody a dobrodružstva, no radi si doprajete aj komfort a kvalitný spánok, strešný stan Hussarde je určený práve vám. Strešné stany vyrába česká firma Egoé nest, ktorá sa špecializuje na výrobu doplnkov na kempovanie.

Strešné stany Hussarde sa predávajú v dvoch veľkostiach. Menší stan Hussarde Duo je určený pre dve osoby. Väčší stan Hussarde Quatro je určený pre štyri osoby v zložení dvaja dospelí a dve deti. Stany jednoducho a bezpečne namontujete na strechu väčšiny vozidiel vybavených pozdĺžnymi nosnými tyčami.

 

Stan Hussarde pozostáva zo spodnej časti vyrobenej z hliníka s plastovým krytom, medzi ktorými sa nachádza látkový stan. Po montáži sa stany rozkladajú automaticky. Spodná časť stanu je vybavená matracmi Nestmattress. Tieto matrace firma Egoé nest navrhla pre rozkladaciu posteľ umiestenú vo vnútri vozidla Nestbox, o ktorej sme písali minule.

Stan Hussarde Duo má rozmery obalu 215 x 123 x 28 centimetrov. Pri otvorení sa stan vyklopí do tvaru ležatého písmena V a dosiahne výšku 150 centimetrov. Vnútorná podlaha má rozmery 210 x 120 centimetrov a nosnosť 250 kilogramov.

Stan Hussarde Quatro má rozmery obalu 215 x 123 x 28 centimetrov, pri rozložení sa však jeho strecha úplne nadvihne a rebrík podoprie výsuvnú podlahu. Vnútorná podlaha tak dosiahne rozmery 220 x 170 centimetrov. Nosnosť stanu je 250 kilogramov.

Obidva stany Hussarde od Egoé nest majú okrem vchodu aj postranné okná a proti kondenzačný kryt. Stan Hussarde Quatro má aj úložný priestor na obuv. Obidva stany sa predávajú s prístupovým rebríkom.

Zistiť viac info o produkte
Zistiť viac info o produkte