Svetelný LED panel je praktická pomôcka, ktorú ocení každý vášnivý čitateľ, študent či učiteľ. Je vhodný predovšetkým k nočnému čítaniu. Panel je bezkáblový a plne nabité baterky vydržia až 50 hodín. Poslúži aj ako záložka, takže budete presne vedieť, kde ste v čítaní prestali.

Pridať do wishlistu

LED Panel je priehľadný a celý sa rozsvieti, vďaka čomu viete oveľa jednoduchšie čítať knihy, časopisy alebo študijné materiály kedykoľvek v sťažených svetelných podmienkach. 

Má vysoký nastaviteľný jas, ktorý zároveň minimalizuje únavu očí. Panel je navyše aj skladný a ľahký. Má elegantný tvar a je ľahko prenosný, takže sa hodí na cesty, kamkoľvek pôjdete. Vďaka svetelnému LED panelu sa vám bude večer hravo čítať bez akýchkoľvek problémov a neunaví to ani vaše oči.

Tento LED panel vytvoril nový spôsob použitia svetla na čítanie. Nemusíte vlastniť lampu, ani rozsvietiť svetlo v miestnosti. Jeho prenosný a ľahký dizajn vás podporí pri relaxovaní či štúdiu bez toho, aby ste niekoho, kto spí vedľa vás na internáte či v ubytovni, obťažovali. Kompaktný rozmer 15 x 17 cm sa hodí na všetky brožované knihy. Pre 50 hodín nepretržitého bezkáblového svietenia je vhodné použiť 3 batérie AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Panel na čítanie je vyrobený z materiálu ABS. Priehľadný panel je prepojený s držiakom v čiernej farbe, v ktorom sa nachádza LED lišta s ovládaním spolu s umiestnením na batérie. 

Jeho rozmery sú 15 cm x 17 cm x 1,5 cm.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách