Tapplock je smart zámok, ktorý funguje na rovnakom princípe ako odblokovanie smartfónu pomocou odtlačku prsta. Dokáže si zapamätať až 500 odtlačkov rôznych užívateľov a odomknete ho za menej ako jednu sekundu.

Pridať do wishlistu

Pomocou zdarma aplikácie Tapp dokážete zámok kontrolovať – ako aj jeho zabezpečenie tak aj internú batériu zariadenia. Navyše sa dá diaľkovo ovládať, čo znamená, že pri otváraní smart zámku nemusíte byť prítomný a dokážete tak druhému povolenému človeku otvoriť všetko, čo máte uzamknuté za smart zámkom, kdekoľvek sa nachádzate. 

Mimo využitia otvárania zámku odtlačkom prsta a pomocou smartfónu je možné vytvoriť vlastný kód pomocou Morseovej abecedy a teda presného kliknutia. To znamená, že v prípade nutnosti otvorenia zámku pri sebe nemusíte mať ani mobilný telefón, ak ste si ho náhodou zabudli, alebo sa medzičasom vybil. 

 

Skvelou správou je, že ak sa raz batéria vybije, po jednom nabití, ktoré trvá len pár hodín, vydrží až skoro celý rok. Vďaka tomu, že si pamätá až 500 odtlačkov prstov je výhodou v tom, že ho môže otvoriť väčšie množstvo ľudí. Tapplock používa adaptabilný algoritmus, ktorý mu pomáha byť rýchlejší a presnejší po jeho každom použití a naskenovaní odtlačkov. 

Tapplock má všetky vlastnosti obyčajného železného zámku. Jeho plus je inteligentné a všestranné využitie aj na diaľku a jednoduché používanie. 

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách