Shell je moderný ruksak, ktorý revolučne mení to, ako sa balíme na cesty. Prichádza aj so šatníkovým systémom, ktorý je bezkonkurenčne univerzálny. Navyše sa k svojim veciam viete veľmi jednoducho dostať, vďaka premysleným prístupovým cestám a organizačnej štruktúre, vďaka ktorej si viete zbaliť až o 20% viac, než pri tradičných ruksakoch.

Pridať do wishlistu

Ruksak Shell od Tropicfeel disponuje minimalistickým, ergonomickým  a udržateľným dizajnom, ktorý v sebe ukrýva multi-verzálne, veľkosťou nastaviteľné riešenia. Ruksak je navyše odolný aj pri zlých  poveternostných podmienkach, nakoľko je nepremokavý. Shell sa postará ako o každodenné záležitosti z domu do práce, tak aj pri kempovaní, na horách, v lietadle. Je vhodný dokonca aj pre impulzívnych turistov “backpackerov”, ktorí často cestujú naľahko.

Ruksak Shell je prvým batohom, pri ktorom nemusíte robiť kompromisy v rámci vzhľadu či funkčnosti. Dokážete ho zväčšiť či zmenšiť na základe toho, na čo ho práve potrebujete – ponúka tak riešenia 3v1 a jeho rozmedzie si môžete nastaviť na 20, 30 a 40 litrov.

Vďaka zabudovanému šatníkovému systému je možné byť ešte viac zorganizovaný. Odnímateľná časť má niekoľko prehrádzok, do ktorých si môžete prehľadne uložiť svoje veci. Ruksak sa dokonca dá otvoriť aj pomocou vyklopenia, vďaka čomu si môžete prehľadne vybrať si z vášho mobilného šatníka to, čo potrebujete bez toho, aby ste sa v taške museli prehrabávať. Odnímateľný šatník viete pomocou suchého zipsu pripevniť kdekoľvek.

Ruksak samozrejme disponuje aj klasickým rýchlym otváraním zvrchu. Má aj odnímateľný “kengurový” vačok, do ktorého si môžete bezpečne zabaliť či elektroniku, tak aj hygienické potreby a mať tak všetko so sebou, bez potreby celého ruksaku. Spodná časť vaku sa dá rozšíriť a je vhodná na uloženie sekundárnej obuvi. Navyše má zo spodnej strany sťahovacie popruhy, do ktorých môžete bezpečne umiestniť podložku na cvičenie, alebo stojan na kameru. 

Tento skutočne všestranne univerzálny ruksak disponuje celoživotnou garanciou a môže tak byť kvalitným spoločníkom nie len všade, ale aj po celý váš život.

Rozmery ruksaku v jeho najmenšej veľkosti sú 30 x 19 x 51 cm a v najväčšej veľkosti sú rozmery 30 x 23 x 60 cm. Váži 1,5 kg.

Predobjednať na Kickstarteri
Predobjednať na Kickstarteri