Prenosný monitor USB ASUS ZenScreen Touch má až 15,6 palcový displej a batéria v ňom vydrží až štyri hodiny. Okrem smartfónov Android je ZenScreen monitor kompatibilný aj s notebookmi, hernými konzolami a fotoaparátmi.

Pridať do wishlistu

Monitor ZenScreen MB16AMT zvýši vašu produktivitu a uľahčí multitasking. Vďaka váhe len 0,9 kilogramu vrátane stojanu je prenosný monitor vhodný na cesty a používanie na pracovné účely aj mimo kanceláriu. ZenScreen monitor sa predáva s obalom, ktorý vám poslúži aj ako šikovný stojan na výšku aj na šírku obrazovky.

Ľahký monitor má zabudovanú veľkokapacitnú batériu 7800mAh s výdržou až štyri hodiny. Citlivý a intuitívny 10-bodový dotykový displej podporuje ovládanie obrazovky dotykom. Vďaka inovatívnej aplikácií môžete obrazovku ovládať aj prostredníctvom vášho Androidu.

Zväčšujúca obrazovka ZenScreen Touch MB16AMT umožňuje zobrazovať obsah z celého radu zariadení za pomoci hybridného signálu USB-C a micro-HDMI. Obrazovku môžete využiť k pracovným účelom no aj na zábavu. A to jej prepojením s Android smartfónom, notebookmi, hernými konzolami, tabletmi a fotoaparátmi. Monitor je kompatibilný s operačným systémom Microsoft 7/8/10, Anroidom 6 a vyššie, Mac OS 10.15 alebo staršími, Chrome OS a Linux.

Prenosná obrazovka ZenScreen od Asus má integrované dva reproduktory, ktoré zlepšia váš audiovizuálny zážitok pri akejkoľvek činnosti. Technológia QucikCharge 3.0 zase zdvojnásobí rýchlosť nabíjania v porovnaní s ostatnými adaptérmi. Rozlíšenia obrazovky je úžasných 1920 x 1080, vynikajúce farby a kontrast sú teda zaručené aj z extrémnych sledovacích uhlov.

Obrazovka ZenScreen MB16AMT od Asus sa predáva spolu s ochranným obalom, ktorý funguje aj ako stojan pri používaní monitora na šírku aj na výšku. Obal má taktiež určené odkladacie miesto pre inteligentné pero. Technológia ASUS Ultra-Low Blue Light ochráni vaše oči pred škodlivými emisiami modrého svetla.

Technológia ASUS Flicker-Free zase zníži blikanie obrazovky pre príjemnejší zážitok pri jej sledovaní. Kompaktnú ľahkú obrazovku so šírkou len 9 milimetrov ocenia digitálni nomádi, profesionáli a každý, kto chce zvýšiť svoj zážitok z používania mobilného telefónu.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách