Ekologický aplikátor na deodorant od spoločnosti KIIMA je trvalo udržateľný produkt. Dizajn obalu na tuhý deodorant je navrhnutý tak, aby každý zákazník zvládol jeho doplnenie sám. Použitím tohto produktu odbremeníte planétu od množstva plastových obalov, ktoré by inak skončili v smetnom koši.

Pri výrobe aplikátora na tuhý deodorant spoločnosť KIIMA myslela predovšetkým na účelovosť a ochranu životného prostredia. Otočný mechanizmus aplikátora je podobný mnohým iným deodorantom. Jednoducho otvoríte vrchnák a otočením spodného dielu aplikátora sa vysunie tuhý deodorant.

Pridať do wishlistu

Keď sa vám tuhá náplň deodorantu minie, zvládnete ju vymeniť sami a aplikátor môžete naďalej používať. Stačí nadvihnúť kryt vrchnej časti deodorantu a vsunúť pod neho nový tuhý deodorant. Vrchný kryt aplikátora uchová zvyšok predošlej náplne, vďaka čomu používaním aplikátora KIIMA nevzniká žiaden vedľajší odpad.

Pri objednaní aplikátora KIIMA máte na výber z početných náplní od výrobcov v USA, Kanade a Francúzsku. Všetci títo výrobcovia spĺňajú rovnaké požiadavky na kvalitu tuhého deodorantu, akými sú zdravotná neškodnosť produktu a jeho formulácia s použitím čisto prírodných surovín. Všetky náplne sú taktiež vegánske a netestované na zvieratách.

KIIMA ponúka taktiež možnosť zakúpiť si silikónovú formu na výrobu vlastného deodorantu kompatibilného s ich aplikátorom. Všetky zásielky od KIIMA sú balené kompaktne za účelom minimalizovania karbónovej stopy a balenie neobsahuje plasty.

Ekologické aplikátory na tuhý deodorant od spoločnosti KIIMA majú byť podľa plánu masovo dostupné od konca tohto roku. Na výber budete mať zo šiestich farieb aplikátora a deodorantov od piatich medzinárodných výrobcov kozmetiky.

Predobjednať na Kickstarter.com
Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách