Slovenská firma Biela perla, s dvadsaťročnou tradíciou, je známa výrobou kvalitných bieliacich zubných pást. Zubná pasta Biela perla, určená pre fajčiarov, vám zuby šetrne vybieli vďaka sile esenciálnych olejov. Eukalyptus a klinček sa navyše postarajú o váš svieži dych.

Pridať do wishlistu

Kežmarská Biela perla dokázala za dvadsať rokov svojho pôsobenia vyvinúť celú radu špeciálnych zubných pást. Vo  svojej ponuke má bieliace zubné pasty vhodné pre tehotné a dojčiace ženy ako aj pre ľudí s citlivými zubami. Zároveň svoju ponuku rozšírila aj o bieliacu zubnú pastu navrhnutú špeciálne pre fajčiarov.

Bieliaca zubná pasta, ktorá bola vyvinutá pre fajčiarov, má vyššiu abrazivitu než iné pasty. Abrazivita sa uvádza v indexe RDA a vo voľnom preklade znamená pílingovú schopnosť zubnej pasty. Čiže jej schopnosť obrúsiť zo zubnej skloviny usadeniny. RDA zubnej pasty určenej pre fajčiarov je 139. Pre porovnanie uvedieme, že najvyššia povolená abrazivita je 200. Najmenej abrazívne pasty začínajú na hodnotách 15 RDA a stredná hodnota pást je 70 – 100 RDA.

Aktívnymi látkami bieliacej zubnej pasty sú eukalyptus a klinček, ktoré pôsobia antibakteriálne a udržujú svieži dych. Fluór zase chráni zuby pred zubným kazom a enzým pomáha vytvoriť prirodzenú ústnu mikroflóru. Posledné dve látky, metylsalicylát a dusičnan draselný zabraňujú opätovnej tvorbe tabakových usadenín a vplývajú na zníženie citlivosti zubných krčkov.

Zubnú bieliacu pastu určenú pre fajčiarov sa odporúča používať dvakrát denne. Zubná pasta je klinicky testovaná a v rámci zníženia odpadu si ju môžete objednať bez krabičky. Okrem e-shopu ju nájdete aj v drogériách DM.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách