Zubné tablety či prások Zeozoe dokážu dokonale nahradiť akúkoľvek zubnú pastu. Výrobok neobsahuje žiadne chemické ani prídavné látky. O dokonalú ústnu hygienu sa tabletky či prášok postarajú vďaka obsahu prírodného zeolitu.

Pridať do wishlistu

Zeozoe obsahujú nielen zeolit, ale aj ďalšie zdraviu prospešné bylinky, ako napríklad mätu piepornú či šalviu lekársku, ktoré pôsobia protizápalovo. Tablety chránia zubnú sklovinu, zároveň však čistia, zabraňujú usádzaniu zubného kameňa a vzniku zubného kazu. Zeolit na seba prirodzene viaže škodlivé látky a mikroorganizmy a zároveň odstraňuje kyslé prostredie, ktoré ohrozuje zubnú sklovinu.

Zubné tablety či prášok po sebe nezanechávajú povlak ani iné neželané stopy. Použitie zubnej tablety je jednoduché, stačí vložiť do úst, tablety jemne rozhrýzť a navlhčenou zubnou kefkou umyť ako pri bežnom čistení zubov. Ideálne je používať zubné tablety dvakrát denne.

Zubné tablety slúžia ako zero waste riešenie pre ľudí, pretože obal od klasickej zubnej pasty nie je recyklovateľný. Tablety Zeozoe môžete kúpiť buď v sklenenom obale, ktorý môžete separovať alebo bez obalu, na váhu, zabalené v papierovom vrecku.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách